علی سرتیپی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «رحمان 1400» که در حال حاضر پرفروش‌ترین فیلم سینمایی سال 98 به حساب می‌آید در گفت‌وگو با خبرنگار برنا با تکذیب گفته‌های محمدرضا فرجی مدیرکل سینمای حرفه‌ای سازمان سینمایی مبنی بر مجوز نداشتن نسخه در حال اکران فیلم سینمایی «رحمان 1400» عنوان کرد: این خبر را کاملاً رد می‌کنم و حاضرم همراه با مسئولان مربوطه به تک تک سینماها رفته تا نسخه اکران شده را با نسخه‌ای که مجوز اکران گرفته بررسی کنیم.
وی در پایان تأکید کرد: این خبر به هیچ‌وجه درست نیست و نسخه‌ای که از «رحمان 1400» در حال اکران است همان نسخه‌ای است که برایش مجوز صادر شده است و ما مطمئناً برای دلیل انتشار این خبر پیگیری خواهیم کرد.
گفتنی است خبری که در یکی از خبرگزاری‌ها منتشر شده به شرح زیر است:
بعد از اعتراضاتی که نسبت به برخی شوخی‌ها و الفاظ دور از عرف فیلم "رحمان 1400" و البته بعد از فروش 22میلیاردی این فیلم تازه مشخص شده است که نسخه در حال اکران این فیلم با نسخه‌ای که برای مجوز اقدام کرده بود متفاوت است.
محمدرضا فرجی مدیرکل سینمای حرفه‌ای سازمان سینمایی با تأیید این خبر در گفت‌وگو با این خبرگزاری اظهار داشته که سازمان سینمایی بعد از ارائه مجوز به هر فیلم برای تطابق نسخه مجوزدار و آنچه به اکران در می‌آید بازرسانی را به سینما می‌فرستد و بر مبنای گزارش این بازرسان تصمیم‌گیری می‌کند.
وی افزود: در مورد فیلم «رحمان 1400» این اتفاق افتاده است و گویا نسخه دارای مجوز این فیلم با نسخه در حال اکران متفاوت است که برای آن تصمیم‌گیری لازم را اتخاذ می‌کنیم.