خبرگزاری فارس: سیاوش محبی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران دقایقی پیش ، در خصوص اوضاع ترافیکی محور‌های هراز، فیروزکوه، امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار داشت: تردد انواع وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور هراز علی‌رغم یکطرفه شدن این محور از ساعت ۱۵ امروز هم‌چنان فوق سنگین در جریان است.
وی گفت: با وجود تمهیدات اندیشیده شده برای یک‌سویه کردن محور هراز، مسافران در زمان پیک ترافیک اقدام به بازگشت کردند که این امر و نداشتن گنجایش بازگشت همزمان مسافران باعث ترافیک سنگین و پس زدگی بار ترافیکی در شهر‌های عبوری دو جاده فیروزکوه و هراز مانند، فیروزکوه، گیلاوند، رودهن، آزادراه تهران_پردیس و جاده قدیم جاجرود شده است.
محبی افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور فیروزکوه نیز سنگین و در برخی از نقاط این جاده ترافیک فوق سنگین و تردد به کندی برقرار است.
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه حادثه خاصی در محور‌های مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده بیان داشت: تردد انواع وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم نیز سنگین و پر حجم است و خوشبختانه د. این محور گره ترافیکی وجود ندارد.
وی اظهار داشت: مسافرانی که در حال حاضر در محور‌ها حضور دارند با صبر، حوصله، شکیبایی و رعایت کامل مقررات راهنمایی رانندگی کرده و فاصله طولی مناسبی را در اینگونه شرایط ترافیکی نسبت به خودرو جلویی در نظر بگیرند.
محبی گفت: مسافرانی که تاکنون اقدام به بازگشت نکرده اند، مدیریت زمان سفر را در نظر گرفته و بازگشت خود را به روشنایی روز و زمانی دیگر موکول کنند.