به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، سیروس دین محمدی، پیشکسوت استقلال درباره وضعیت این تیم در رقابت‌های لیگ برتر در گفتگو با خبرنگار برنا، گفت: استقلال هنوز نتوانست به جایگاه اصلی خود برسد. همه معتقد هستند که این تیم در نیم فصل دوم به آمادگی لازم می‌رسد. ما هم امیدوار هستیم که این امر محقق شود اما بعد از حذف جام حذفی، استقلال باید تلاش کند تا سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند.
وی درباره عملکرد بازیکنان خارجی، بیان کرد: سطح بازی الحاجی گرو بسیار پایین است. همام به دلیل اینکه یک بازیکن معمولی است نتوانست به آبی‌ها کمک کند. نویمایر فقط به دنبال شود زدن است. بازیکن ایرانی باید از بازیکن خارجی یاد بگیرند. 
دین‌محمدی با تاکید بر اینکه شفر مربی خوبی است، افزود: باید به این مربی فرصت داد اما در نیم فصل دوم آبی‌ها باید خانه تکانی کنند و تعدادی از بازیکنان که  عملکرد ضعیفی داشتند را در لیست مازاد قرار دهد. با رفع نقاط ضعف این تیم می‌تواند در نیم فصل به جایگاه مناسب برسد.
پیشکسوت استقلال در پایان، گفت: استقلال برای بازگشت به جمع مدعیان باید به جوانان خود اعتماد کند. نیازی نیست که برای رسیدن به عنوان قهرمانی حتما هزینه‌های بسیاری پرداخت شود تا بازیکنان درجه دو خارجی خرید بلکه ما بازیکنان با کیفیت بسیار داریم و
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، سیروس دین محمدی، پیشکسوت استقلال درباره وضعیت این تیم در رقابت‌های لیگ برتر در گفتگو با خبرنگار برنا، گفت: استقلال هنوز نتوانست به جایگاه اصلی خود برسد. همه معتقد هستند که این تیم در نیم فصل دوم به آمادگی لازم می‌رسد. ما هم امیدوار هستیم که این امر محقق شود اما بعد از حذف جام خذفی، استقلال باید تلاش کند تا سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند.
وی درباره عملکرد بازیکنان خارجی، بیان کرد: الحاجی گرو سطح بازی این بازیکن بسیار پایین است. همام به دلیل اینکه یک بازیکن معمولی است نتوانست به آبی‌ها کمک کند. نویمایر فقط به دنبال شود زدن است. بازیکن ایرانی باید از بازیکن خارجی یاد بگیرند. 
دین‌محمدی با تاکید بر اینکه سفرم بی خوبی است، افزود: باید به این مربی فرصت داد اما در نیم فصل دوم آبی‌ها باید خانه تکانی کنند و تعدادی از بازیکنان که  عملکرد ضعیفی داشتند را در لیست مازاد قرار دهد. با رفع نقاط ضعف این تیم می‌تواند در نیم فصل به جایگاه مناسب برید.
پیشکسوت استقلال در پایان، گفت: استقلال برای بازگشت به جمع مدعیان باید به جوانان خود اعتماد کند. نیازی نیست که برای رسیدن به عنوان قهرمانی حتما هزینه‌های بسیاری شود تا بازیکنان درجه دو خارجی خرید بلکه ما بازیکنان با کیفیت بسیار داریم و امیدوارم آبی‌ها خیلی زود به روزهای خوب خود بازگردند.