طرفداری - یوونتوس در حالی که با نتیجه 1-0 در مقابل منچستریونایتد پیش بود، با دو گلی که در دقایق پایانی بازی دریافت کرد، با نتیجه 2-1 در خانه شکست خورد.
این برای سومین بار در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا است، که یوونتوس پس از پیش افتادن از حریف در یک دیدار خانگی اش در پایان متحمل شکست می شود. اولین بار در مرحله نیمه نهایی فصل 1998/99، منچستریونایتد با هدایت سرالکس فرگوسن موفق شد شکست 2-0 مقابل شاگردان کارلو آنچلوتی را با برد 3-2 عوض کند. سپس بایرن مونیخ تحت هدایت لوئیس فن خال در مرحله گروهی فصل 2009/10 موفق شد شکست 1-0 در مقابل شاگردان چیرو فرارا را با برد 4-1 عوض کند و منچستریونایتد تحت هدایت ژوزه مورینیو به سومین تیمی بدل شد که موفق می شود در خانه یوونتوس کامبک کند.
همچنین این سومین شکست یوونتوس در استادیوم آلیانز در لیگ قهرمانان اروپا بود. پس از شکست مقابل بایرن مونیخ در مرحله یک چهارم نهایی فصل 2012/13 و شکست مقابل رئال مادرید در مرحله یک چهارم نهایی فصل 2017/18، یوونتوس در مقابل منچستریونایتد نیز در استادیوم آلیانز شکست خورد. نکته جالب اینکه در دو مرتبه گذشته تیم هایی که موفق به شکست دادن یوونتوس شده بودند، در پایان عنوان قهرمانی مسابقات را از آن خود نمودند.