به گزارش خبر گزاری صدا و سیما،مرکز خراسان رضوی ، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی امشب در مراسم خطبه خوانیتفوق و برتری ملت ایران، به برتری نام و منزلت امامت و ولایت شب شهادت امام رضا(ع) در حرم منور رضوی افزود: از حضور همه خادمان و خدمتگزاران مخلص این آستان مقدس و همه مسئولان در این مراسم باشکوه تقدیر می‌کنم.

وی افزود: شما در محضر امام رئوف هستید؛ اعمال و رفتار ما در محضر خدا و رسول خدا و پیش روی ائمه است. این صبر و استقامت ملت ایران در برابر دشمنی دشمنان نیز روبروی ائمه است و این صف‌آرایی 40 ساله نیز، پیش روی ائمه است.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی گفت: تفوق و برتری ملت ایران به برتری نام و منزلت امامت و ولایت است؛ بعد از 40 سال موفقیت، نظام مقدس اسلامی پیش روی همگان قرار دارد و جایگاه این نظام و برکت خون شهیدان را می‌بینند .

وی افزود : دشمنان می‌خواهند با جنگ اقتصادی و رسانه‌ای و روانی ملت ایران را متوقف و مجبور به عقب نشینی کنند اما ما پیرو آقا و مقتدایی هستیم که مبارزی خستگی ناپذیر است که دشمن را در جریان توطئه هضم جریان امامت در خلافت وادار به عقب نشینی کرد.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: امام رضا(ع) سرمایه وجود رسول خدا هستند و این سرمایه بعد از رحلت پیامبر کارساز بود و نبوت محمد(ص) و امامت علی(ع) را حفظ کرد و همین سیره رضوی بود که جریان امامت و نبوت را حفظ کرد.