به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،مرکز خراسان رضوی،به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان وزیر امور اقتصاد و دارایی وارد مشهد شدرضوی،فرهاد دژپسند که اخیرا رای اعتماد مجلس شورای اسلامی را برای تصدی مسئولیت وزارت امور اقتصاد ودارایی کسب کرده است با هدف زیارت بارگاه منور رضوی و تشرف به حرم امام علی ابن موسی الرضا (ع) به مشهد سفر کرده است.
 وزیر امور اقتصاد دارایی قرار است در این سفر نشستی با فعالان اقتصادی استان داشته باشد و در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان هم شرکت کند.
 استاندار خراسان رضوی در دیداری کوتاه با دژپسند که در پاویون فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد برگزار شد با اشاره به ظرفیت های استان در حوزه های مختلف گفت: در شرایط کنونی باید بتوانیم به تناسب این شرایط در موضوعات مختلف انعطاف به خرج داده و به نوعی  فضای کار و فعالیت برای بخش های تولیدی ، صنعتی ، صادراتی بازتر و بیشتر فراهم شود.
وی افزود: در واقع باید به استان ها به ویژه مناطق دارای ظرفیت و استان های مرزی برای مدیریت شرایط و امکانات و نیازها میدان و فرصت و اختیار بیشتری داده شود.
وزیر امور اقتصاد و دارایی هم طراحی و برنامه ریزی در حوزه مالیات و بانک ها را از جمله ضرورت ها خواند و ابراز امیدواری کرد در زمان باقیمانده دولت دوازدهم بتواند اقدامات خوبی در ساماندهی این دو حوزه انجام دهد.
 فرهاد دژپسند افزود: این حوزه مورد تاکید و اولویت اصلی رئیس جمهوری در این وزارتخانه است که به صورت گسترده تر مورد تاکید و توجه مقام معظم رهبری است از این رو باید همه تلاش خود را به کار بندیم که این مباحث محقق شود.