به گزارش ایرنا از خانه ملت، علی لاریجانی عصر سه شنبه در یادواره سرداران و 1500 شهید نیروی انتظامی تهران بزرگ که در سالن اجتماعات وزارت کشور برگزار شد، با بیان اینکه این جلسه بسیار با عظمت به نام شهدای نیروی انتظامی مزین شده است، بیان کرد: این حرکت انقلابی که فرزندان، همسران و پدران شما برای امنیت کشور و سعادت ملت ایجاد کردند یک فداکاری است. ثمره خون شهیدان باعث شد تا انقلاب اسلامی سرپا و با عظمت بایستد و ملت ایران با عزت مندی زندگی کند.
رئیس مجلس شورای اسلامی با تشکر از فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ برای برگزاری این جلسه ادامه داد: فعالیت نیروی انتظامی متنوع بوده، از ایجاد نظم در شهرها تا مبارزه با اشرار و برهم زنندگان نظم عمومی را در بر می گیرد و همچنین صیانت از مرزها و مبارزه با قاچاق از اقدامات مهم نیروی انتظامی بوده و شما در یک حرکت بسیار پرتاثیر در کشور قرار دارید.
وی از خدمات نیروی انتظامی در مراسم اربعین سپاسگزاری کرد و بیان کرد: نیروی انتظامی توانست این جمعیت زیاد را در زمانی کوتاه به سادگی از مرزها عبور دهد و نظم را در مرزها برقرار کند.
لاریجانی یادآور شد: اینکه امروز مردم ایران با امنیت در کشور، شهرها و روستاها زندگی می کنند مدیون زحمات نیروی انتظامی است و همه ما قدردان زحمات شما به ویژه خانواده شهدا هستیم.
ادامه دارد...
سیام*3061*1535