وبسایت رسمی برنامه نود - در 61 سال گذشته سابقه نداشته یک سرمربی رئال در دو بازی اول خود به پیروزی برسد و تیمش گل نخورد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از آاس، در یکی از مسابقات هفته یازدهم لالیگا اسپانیا روز گذشته رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو میزبان وایادولید بود و در نهایت با گل های وینیسیوس و راموس مقابل حریف به پیروزی رسید تا با کسب پنجمین پیروزی فصل به رتبه ششم جدول صعود کند.

سانتیاگو سولاری سرمربی رئال کاستیا که به دنبال اخراج جولن لوپتگی از هفته گذشته هدایت رئال را به عهده گرفته در اولین بازی خود روی نیمکت کهکشانی ها رئال را به پیروزی 4-0 مقابل ملیا در بازی رفت دور چهارم کوپا دل‌ری رهنمون کرد و 3 روز بعد با برتری مقابل وایادولید، رئال را به نخستین پیروزی خود در لالیگا بعد از روز 22 سپتامبر رساند.

بنابه آمار "مسترچیپ"، سولاری آرژانتینی نخستین سرمربی رئال مادرید در 61 سال گذشته است که در دو تجربه نخست خود روی نیمکت رئال مادرید برنده شده و تیمش هم در این دو مسابقه گلی دریافت نمی‌کند.

آخرین بار لوئیس کارنیلیا، هموطن سولاری در سال 1957 موفق به کسب این دستاورد شده بود. کارنیلیا در دو مقطع، در سال های 1957 تا 1959 هدایت رئال مادرید را به عهده داشت و به همراه این تیم به یک قهرمانی در لالیگا و دو قهرمانی در جام باشگاه های اروپا رسید. 

7712