بوفون

سرمربی پاریسی‌ها گفت که شرایط سنگربان تیمش خوب است و در دو بازی آینده در چارچوب دروازه قرار خواهد گرفت.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

 بوفون که سال گذشته در یوونتوس حضور داشت در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با رئال مادرید با کارت قرمز از سوی داور اخراج شد که پس از آن با سه جلسه محرومیت روبرو شد.

بوفون که در این فصل به پاری سن ژرمن پیوسته است پس از گذشت ۳ هفته از لیگ قهرمانان در هفته چهارم که تیمش با ناپولی بازی دارد، می‌تواند تیمش را در این دیدار همراهی کند. وی همچنین با تایید توماس توخل می‌تواند در بازی فردا مقابل لیل به میدان برود.

توخل در خصوص آخرین وضعیت بازیکنان تیمش اظهار داشت:

بدون شک بوفون دروازه شماره یک ما در بازی فردا مقابل لیل خواهد بود و او همچنین در دیدار مقابل ناپولی هم درون دروازه قرار خواهد داشت. لوئیجی نقش بسیار مهمی در تیم ما دارد. او بسیار فوق‌العاده است و این را زمانی که در یوونتوس بود به نمایش می‌گذاشت. قطعا تجربه او در همه بازی‌ها به کمک ما خواهد آمد.

خوشبختانه کاوانی هم از کمن مصدومیت رهایی یافته اما فکر نمی‌کنم او در بازی مقابل لیل به میدان برود. کورزاوا، داگلین و دنی آلوز هم به تمرینات تیمی بازگشته‌اند و امیدوارم هر چه زودتر شرایط حضور در ترکیب را پیدا کنند. کاوانی شاید روی نیمکت باشد اما یرای آن سه بازیکن کمی زود است که روی آنها ریسک کنیم.